logo Ton
Ton

Lidé z firmy Ton ručně ohýbají nábytek od roku 1861. Při návrhu dřevěných židlí, křesel a stolů spolupracují s řadou designérů a architektů.

logo Nanovo
Nanovo

Nanovo se od roku 2011 zabývá renovací a prodejem originálního československého designu z druhé poloviny 20. století.

logo Egoé
Egoé

Veškerý nábytek Egoé se vyrábí v Bílovicích bez převážení polotovarů z daleké Asie. Výrobní proces se stal co nejefektivnější, hlavním kritériem se stala kvalita.

logo Lugi
Lugi

Český výrobce nábytku zaměřený na zakázkovou výrobu interiérových řešení a na vlastní sladěnou kolekci nábytku a interiérových doplňků. Při výrobě spolupracuje s řadou architektů a designérů.

logo Lugi
Vjemy

Studio Vjemy se zabývá architektonickými a interiérovými zakázkami a má vlastní kolekci nábytku a předmětů stolování. Pro Vjemy je charakteristický nadčasový design a důraz na vysoce kvalitní materiály, inovativní a tradiční řemeslné výrobní metody.

logo Lugi
Wuders

Wuders jsou tři bráchové, kteří se rozhodli vyrábět nábytek po svém. S oblibou říkají, že jejich srdce bijí v dílnách a v kanceláři je potkáte jen zřídkakdy.

logo Lugi
Todus

Opavské sedačky, stolky, křesla nebo židle najdete na zahradách a terasách nejen evropských, ale i zámořských domácností, restaurací a hotelů. Mimo jiné i ve švýcarském sídle UEFA, pařížské kanceláři Chanel, centrále Bvlgari či karlovarském hotelu Pupp.